PROGRAMACIÓ

A continuació trobareu la programació per dies i zones. El Culturefest La Brava és un festival tan dinàmic que trobareu programació musical, espectacles, tallers, cinema, ioga, activitats per nens, i exposicions culturals.

Tot en un espai envoltat de natura, amb les increïbles vistes a la Costa Brava.

Show & Gastro

  • Tot el dia: Foodtrucks
  • 19- 19.30: Col·lectiu tic taq. Dansa i poesia.
  • 20:30 – 21:30 : Paula Grande
  • 22 – 23: Sense Sal
  • 23:30 – 1: Rokobanana

Cultural Zone

  • Tot el dia: Maquetisme naval
  • 18.30- 21.30: Taller impressió 3D

Espai La Brava

  • Tot el dia: Expo Vip Experience
  • Tot el dia: Expo Mireia Comes
  • 18 – 00: Take Control Chill Out Sessions

Kids Action

  • Tot el dia: Aventura Experience: circuit cordes i paintball laser
  • Tot el dia: Taller de circ per part de Eki-li-kuà

Ermita

  • Tot el dia: Exposició i concurs FOTO VIDEO SUB de Red Costa Brava

Show & Gastro

  • Tot el dia: Foodtrucks
  • 19- 20: EpiZentro de Cia Solano Barbal
  • 20:30 – 22:  Marcel Pozo. Cantautor pop rock
  • 22:30 – 00: Hola Chica

Cultural Zone

  • Tot el dia: Maquetisme naval
  • 18.30- 21.30: Taller impressió 3D
  • 18.30- 21.30: Taller sucs naturals

Espai La Brava

  • Tot el dia: Expo Vip Experience
  • Tot el dia: Expo Mireia Comes
  • 18 – 00: Take Control Chill Out Sessions

Kids Action

  • Tot el dia: Aventura Experience: circuit cordes i paintball laser
  • Tot el dia: Taller de circ per part de Eki-li-kuà

Ermita

  • Tot el dia: Exposició i concurs FOTO VIDEO SUB de Red Costa Brava

Show & Gastro

  • Tot el dia: Foodtrucks
  • 19:00 – 20:30: Concert Miquel Abras
  • 20:30 – 21:30: LA SÚTIL LÍNEA ROJA de Nikita Val
  • 22 – 22.30: Concert Ocata. Pop Rock
  • 00 – 1: Dj Huete

Cultural Zone

  • Tot el dia: Maquetisme naval
  • 18.30- 21.30: Taller impressió 3D

Espai La Brava

  • Tot el dia: Expo Vip Experience
  • Tot el dia: Expo Mireia Comes
  • 17 – 22: SOLAR SOUNDS FOOD & MUSIC

Kids Action

  • Tot el dia: Aventura Experience: circuit cordes i paintball laser
  • Tot el dia: Taller de circ per part de Eki-li-kuà

Ermita

  • Tot el dia: Exposició i concurs FOTO VIDEO SUB de Red Costa Brava

Show & Gastro

  • Tot el dia: Foodtrucks
  • 18 -19:30: Percussió Ganxona
  • 19:30 – 20:30: Planeta Trampolí – Llit elàstic + música
  • 21 – 22: CIA ÉKI-LI-KUÀ – MusIrKa La Suite
  • 22.30 – 23.30 : L’empordanet Havaneres
  • 00 – 1: Dj Saulo Pisa

Cultural Zone

  • Tot el dia: Maquetisme naval
  • 18.30- 21.30: Taller impressió 3D

Espai La Brava

  • Tot el dia: Expo Vip Experience
  • Tot el dia: Expo Mireia Comes

Kids Action

  • Tot el dia: Aventura Experience: circuit cordes i paintball laser

Ermita

  • Tot el dia: Exposició i concurs FOTO VIDEO SUB de Red Costa Brava

Show & Gastro

  • Tot el dia: Foodtrucks
  • 18.30-19.30: Concert Frans Cuspinera
  • 19:30 – 20: Dos de un tipo – Espectacle de circ
  • 20:30 – 21:30: Concert Namina
  • 22 – 00: Cinema a la fresca: La La Land

Cultural Zone

  • Tot el dia: Maquetisme naval
  • 18.30- 21.30: Taller impressió 3D
  • 19 – 21.30: Taller Matcha

Espai La Brava

  • Tot el dia: Expo Vip Experience
  • Tot el dia: Expo Mireia Comes
  • 19-20: Signatura de Eva Garcés. Llibre “Mujeres sabias y maravillosas”
  • 20 – 22: Taller de Cervesa

Kids Action

  • Tot el dia: Aventura Experience: circuit cordes i paintball laser
  • Tot el dia: Taller de circ per part de Eki-li-kuà

Ermita

  • Tot el dia: Exposició i concurs FOTO VIDEO SUB de Red Costa Brava

Show & Gastro

  • Tot el dia: Foodtrucks
  • 19 – 2o: Espectacle Toni Cors (mag) – Andrew i el Bagul Màgic.
  • 20:30 – 21:30: Yoga beer
  • 22 – 00: Cinema a la fresca: Tadeo Jones 2

Cultural Zone

  • Tot el dia: Maquetisme naval
  • 18.30- 21.30: Taller impressió 3D

Espai La Brava

  • Tot el dia: Expo Vip Experience
  • Tot el dia: Expo Mireia Comes
  • 19:30 – 21: Signatura llibre Martí Gironell – La Força d’un destí
  • 22 – 23:30: Torneig Ping pong beer

Kids Action

  • Tot el dia: Aventura Experience: circuit cordes i paintball laser
  • Tot el dia: Taller de circ per part de Eki-li-kuà

Ermita

  • Tot el dia: Exposició i concurs FOTO VIDEO SUB de Red Costa Brava

Show & Gastro

  • Tot el dia: Foodtrucks
  • 18:30 – 19:30: Triciclo show itinerant
  • 19.30 – 20.00: Cia es cir – espectacle Iceberg Emiliano
  • 20:30 – 21:30: David Mauricio ( cantautor català )
  • 22 – 00: Cinema a la fresca: Begin Again

Cultural Zone

  • Tot el dia: Maquetisme naval
  • 18.30- 21.30: Taller impressió 3D
  • 19 – 21.30: Taller Matcha

Espai La Brava

  • Tot el dia: Expo Vip Experience
  • Tot el dia: Expo Mireia Comes
  • 20:30 – 22: Concurs Tirar Cervesa

Kids Action

  • Tot el dia: Aventura Experience: circuit cordes i paintball laser
  • Tot el dia: Taller de circ per part de Eki-li-kuà

Ermita

  • Tot el dia: Exposició i concurs FOTO VIDEO SUB de Red Costa Brava

Show & Gastro

  • Tot el dia: Foodtrucks
  • 19:30 – 20:30: Moderatto
  • 21 – 22: Malavars de foc de Circolate amb
    concert Paula Grande.
  • 22:30 – 00: Tildo Muxart
  • 00 – 01: DJ JSAGRERA

Cultural Zone

  • Tot el dia: Maquetisme naval
  • 18.30- 21.30: Taller impressió 3D

Espai La Brava

  • Tot el dia: Expo Vip Experience
  • Tot el dia: Expo Mireia Comes
  • 18 – 00: Take Control Chill Out Sessions

Kids Action

  • Tot el dia: Aventura Experience: circuit cordes i paintball laser
  • Tot el dia: Taller de circ per part de Eki-li-kuà

Ermita

  • Tot el dia: Exposició i concurs FOTO VIDEO SUB de Red Costa Brava

Show & Gastro

  • Tot el dia: Foodtrucks
  • 18:30 – 19:30: Deux a la Tache – Duo màgia
  • 20 – 21: Toni Cors – Magicus Party (espectacle màgia)
  • 22 – 23:30: Concert Urfabrique
  • 00 – 1: Dj Aleix Solanellas

Cultural Zone

  • Tot el dia: Maquetisme naval
  • 18.30- 21.30: Taller impressió 3D
  • 19 – 21.30: Taller Matcha

Espai La Brava

  • Tot el dia: Expo Vip Experience
  • Tot el dia: Expo Mireia Comes
  • 18 – 00: Take Control Chill Out Sessions

Kids Action

  • Tot el dia: Aventura Experience: circuit cordes i paintball laser
  • Tot el dia: Taller de circ per part de Eki-li-kuà

Ermita

  • Tot el dia: Exposició i concurs FOTO VIDEO SUB de Red Costa Brava

Show & Gastro

  • Tot el dia: Foodtrucks
  • 19:00 – 19:30: Dansa en blanc – Dansa + Violí
  • 20 – 21:30: Concert Ailas
  • 22 – 23:30: Concert – Carmen Porcar. Grup Jazz versions i temes propis
  • 00 – 1: Dj Raül Acuña

Cultural Zone

  • Tot el dia: Maquetisme naval
  • 18.30- 21.30: Taller impressió 3D

Espai La Brava

  • Tot el dia: Expo Vip Experience
  • Tot el dia: Expo Mireia Comes
  • 17 -11: LA BRAVA presents SOLAR SESSIONS

Kids Action

  • Tot el dia: Aventura Experience: circuit cordes i paintball laser
  • Tot el dia: Taller de circ per part de Eki-li-kuà

Ermita

  • Tot el dia: Exposició i concurs FOTO VIDEO SUB de Red Costa Brava

Show & Gastro

  • Tot el dia: Foodtrucks
  • 18 – 19: Concert Ganges
  • 19:30 – 20:30: Beer Yoga
  • 21 – 22:30: Final concurs Red Costra Brava, projecció en directe.
  • 23 – 0:30: Concert Indigos

Cultural Zone

  • Tot el dia: Maquetisme naval
  • 18.30- 21.30: Taller impressió 3D

Espai La Brava

  • Tot el dia: Expo Vip Experience
  • Tot el dia: Expo Mireia Comes
  • 18 – 1: Closing Party Solar Sounds

Kids Action

  • Tot el dia: Aventura Experience: circuit cordes i paintball laser
  • Tot el dia: Taller de circ per part de Eki-li-kuà

Ermita

  • Tot el dia: Exposició i concurs FOTO VIDEO SUB de Red Costa Brava